23.10.23

EU4DigitalUA долучився до розробки комунікаційної стратегії реформи Держстату

Міністерство цифрової трансформації та Державна служба статистики запустили сайт з вакансіями для впровадження реформи Держстату, завдяки якому можна долучитися до створення команди, що стане рушійною силою змін (https://reform.stat.gov.ua/). Цей лендинг є частиною комунікаційної стратегії реформи Держстату, до розробки якої долучився EU4DigіtalUA в рамках третього компоненту.

Державна служба статистики – база для отримання якісних даних. Для того, щоб Держстат отримував, аналізував та поширював інформацію в реальному часі, розпочато реформу. Завдяки їй держава відмовиться від застарілих Excel-табличок, PDF-документів, Word-документів на користь нових цифрових технологій. Крім того, реформа має важливе значення для євроінтеграції. Верховна Рада 16 серпня 2022 року ухвалила законопроєкт №5886 про офіційну статистику, розроблений на основі рамкового регламенту Європейського Союзу. Він покликаний гармонізувати державну статистику зі статистичною системою ЄС і, таким чином, полегшити подальшу інтеграцію України до ЄС.

Європейський Союз через свою ключову програму EU4DigitalUA підтримує комунікації цифрових змін для залучення та підвищення обізнаності серед населення та бізнесу щодо електронних послуг та цифровізації в Україні.

Подібні новини

Підтримка ЄС: EU4DigitalUA починає розробку системи e-Permit

Проєкт EU4DigitalUA починає роботу над розробкою Єдиної державної електронної системи дозвільних документів e-Permit. За результатами проведених процедур EU4DigitalUA розпочинає співпрацю з компанією MK Consulting, фахівці...

Trembita.gov.ua – звіт за 4-й квартал 2022 року 

 Трембіта» працює попри війну та здійснила вже понад 1.8 млрд транзакцій  Проєкт EU4DigitalUA представляє четвертий за воєнний час квартальний звіт про роботу системи електронної взаємодії...