18.10.23

EU4DigitalUA провів 12 тренінгів по системі НПІ

EU4DigitalUA успішно завершив програму навчання користувачів для системи Національної Програми Інформатизації (НПІ). Навчання включало в себе 12 сесій, які охоплювали 24 години інтенсивного матеріалу. Ці сесії були розроблені з метою надати користувачам необхідні знання та навички, які потрібні для ефективної роботи з системою НПІ.

Програма навчання користувачів охоплювала широкий спектр тем, забезпечуючи учасників всім необхідним для ефективного користування системою НПІ. Ці теми включали роботу з картками програм, завданнями, проєктами, обробку документів, реєстрацію програм і управління. Додатково учасникам були представлені аналітика завдань і проєктів та надано роз’яснення щодо роботи з директоріями.

Програму навчання пройшли ключові урядові органи та організації, такі як Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економіки України, Міністерство фінансів України, Державна аудиторська служба України, Державна казначейська служба України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України та Державне підприємство “ДІЯ”.

Нещодавно EU4DigitalUA завершив розробку системи НПІ. Завдяки цьому, всі проєкти державної цифровізації будуть об’єднані в одній системі, забезпечуючи доступність для зацікавлених сторін. Більше того, подання, відстеження та обробка завдань будуть відбуватися електронно, що зменшить бюрократичні процедури та пришвидшить обробку інформації.

Подібні новини

ЄС підтримує розвиток кіберзахисту в Україні

Європейський Союз сприятиме подальшій підтримці розвитку спроможності потенціалу державних органів у сфері цифрової трансформації України. Це стало можливим завдяки укладеному Меморандуму між Адміністрацією Державної служби...

За підтримки ЄС система «Трембіта» допомагає розвитку цифрового врядування в Україні

Представницька онлайн-конференція «Система "Трембіта": як ми зробили, аби бігали дані, а не люди» відбулася 11 березня 2021 року. Було обговорено значення створеної за підтримки ЄС системи обміну даними для цифрової...