24.08.22

Підтримка ЄС: EU4DigitalUA починає розробку системи e-Permit

Проєкт EU4DigitalUA починає роботу над розробкою Єдиної державної електронної системи дозвільних документів e-Permit. За результатами проведених процедур EU4DigitalUA розпочинає співпрацю з компанією MK Consulting, фахівці якої здійснюватимуть розробку системи.

Отримання ліцензій та дозвільних документів стане зручнішим. E-Permit цифровізує процедури ліцензування та надання дозволів, подання документів здобувачів ліцензії та ліцензіатів за допомогою електронних кабінетів із збереженням у Реєстрі опрацьованих послуг. В рамках співпраці планується розробка порталу електронної системи, електронного кабінету користувача та реєстру адміністрування ліцензій. 

Система надасть більше можливостей для задоволення потреб бізнесу завдяки простоті та зручності онлайн-сервісів електронного дозволу. Також завдяки автоматизації процесів сервіс полегшить роботу таких державних органів як Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Держлікслужба, Державної регуляторної служба, Держпраці та її територіальних органів та інших.

Розробка системи здійснюється в межах другого компоненту проєкту EU4DigitalUA та фінансується Європейським Союзом.

Подібні новини

Результати третьої чверті проєкту «Оновлена інформатика – IT-студії»

Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України в межах програми EU4DigitalUA, що фінансується Європейським Союзом, представили проміжні результати пілотного проєкту «Оновлена інформатика...

EU4DigitalUA організовує друге стажування із захисту персональних даних

Відеоспостереження, дрони та біометричні технології — це вже не майбутнє, а реальність сучасного світу. У зв'язку з швидким розвитком технологій, захист персональних даних далеко виходить...