22.11.22

Розробка системи НПІ: завершено створення технічного завдання

Проєкт EU4DigitalUA завершив розробку технічного завдання для Єдиної інформаційної системи обліку Національної програми інформатизації (НПІ).

Були розроблені вимоги щодо інтерфейсу, функціональних модулів майбутньої інформаційної системи, як от ідентифікація та авторизація користувачів, подання пропозицій та погодження проєктів НПІ, звітування та виконання завдань НПІ, кабінет користувача (замовника, експерта, організатора експертизи), підсистема виконавців експертизи проєктів інформатизації та інші.

Майбутня система допоможе формувати перелік завдань НПІ на наступні три роки та програму з інформатизації на наступний бюджетний рік із визначенням джерел фінансування, формувати попередні експертні висновки, перелік проєктів на розгляд науково-технічної ради з Національної програми інформатизації.

Єдина інформаційна система обліку Національної програми інформатизації призначена для автоматизації процесу опрацювання проєктів інформатизації (приймання, обліку та ін.) та зберігання програм, завдань, робіт Національної програми інформатизації та матеріалів до них.

Нагадаємо, що в серпні EU4DigitalUA почав співпрацю з компанією Softlist LLC для розробки Єдиної інформаційної системи обліку Національної програми інформатизації.

Подібні новини

Розпочалося оцінювання якості даних у державних реєстрах

У рамках проєкту EU4DigitalUA розпочалося оцінювання якості даних публічних державних реєстрів України. Зокрема, упродовж наступних 5 місяців оцінюватиметься якість даних у таких базових держреєстрах, як...

Trembita.gov.ua – звіт за 2-й квартал 2023 року

«Трембіта» продовжує забезпечувати швидкий та безпечний обмін даними та здійснила вже понад 2.9 млрд транзакцій. Проєкт EU4DigitalUA представляє другий у 2023 році квартальний звіт про...