04.03.23

Запрошуємо на конференцію із захисту персональних даних

Ми раді вас запросити на Міжнародну конференцію із захисту персональних даних, що відбудеться 14-15 березня.

Організована проєктом EU4DigitalUA, конференція збере експертів у галузі, законодавців та бізнес-лідерів з Європи та України, щоб обговорити законодавство, останні тренди та найкращі практики у сфері захисту персональних даних. Учасники зможуть взяти участь у дискусіях, поділитися досвідом та отримати неоціненні ідеї від експертів у галузі.

Конференція охопить низку цікавих тем, зокрема реформування законодавства про захист персональних даних в Україні, досвід інституцій ЄС, досвід імплементації GDPR у країнах ЄС, кейси GDPR у приватному секторі ЄС та майбутнє захисту персональних даних. Детальний порядок денний тут.

Запрошуємо вас приєднатися онлайн, трансляція буде доступна на нашій сторінці у Facebook 14-15 березня.

Робочі мови конференції – українська та англійська. Онлайн-трансляція буде українською мовою.

Ми будемо раді вітати вас на Міжнародній конференції із захисту персональних даних, де ви зможете взяти участь у змістовних дискусіях на цю тему.

Similar news

Trembita.gov.ua – звіт за 4-й квартал 2022 року 

 Трембіта» працює попри війну та здійснила вже понад 1.8 млрд транзакцій  Проєкт EU4DigitalUA представляє четвертий за воєнний час квартальний звіт про роботу системи електронної взаємодії...

EU4DigitalUA завершив оновлення вебсайту Paperless

EU4DigitalUA завершив розробку сайту Підтримка Paperless, покликаного інформувати про цифрові державні сервіси, та передав програмне забезпечення Міністерству цифрової трансформації. Робота над його розробкою виконувалась в...