EU4DigitalUA

Бюджет проєкту складає 20,5 млн євро (жовтень 2020 року – травень2024 року)

EU4DigitalUA має наступні компоненти:

1. Інтероперабельність та інфраструктура цифрового уряду (eGA)
2. Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу (FIIAPP)
3. Комунікація та обізнаність громадськості (FIIAPP)
4. Розвиток електронних послуг (eGA)
5. Кібербезпека (eGA) та захист даних (FIIAPP)

 

Місія

Підвищення конкурентоспроможності України

Наша місія — підвищити конкурентоспроможність України шляхом цифрової трансформації, прозорості та відкритості. З цією метою ми аналізуємо інформацію, створюємо знання про електронне урядування та цифрову трансформацію, а також передаємо найкращі міжнародні практики українському уряду та іншим зацікавленим сторонам.

Цінності

  • Eкспертиза. Наші міжнародно визнані й дуже досвідчені експерти з цифрової трансформації та партнери із задоволенням відкрито діляться своїм особистим практичним досвідом з іншими. 

  • Незалежність. Ми діємо та консультуємо незалежно від наших політичних та економічних зацікавлених сторін і технологічних партнерів.

     

  • Клієнтоорієнтованість. Ми уважно слухаємо та дізнаємось про конкретну ситуацію кожної країни. Ми використовуємо стратегічний підхід та рекомендуємо індивідуальні рішення, які можна впровадити на практиці.

  • Вплив. Ми прагнемо забезпечити, щоб наша діяльність мала довгостроковий вплив на суспільство. Для досягнення найкращих результатів ми постійно концентруємося на якості своєї роботи та дотриманні узгоджених строків.   

  • Стійкість. Ми забезбечуємо, щоб наші результати були стійкими, і працюємо над зменшенням загального екологічного сліду нашої діяльності.

  • Повага. Ми поважаємо людське різноманіття та цінуємо принцип рівного ставлення до наших працівників, партнерів і зацікавлених сторін. 

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку