Аналіз та розробка методичних рекомендацій щодо розвитку системи е-послуг і необхідних інструментів

Дедлайн: 10.08.2021

У рамках реалізації проєкту EU4DigitalUA здійснюється закупівля послуг з аналізу та розробки методичних рекомендацій щодо  розвитку системи  електронних послуг і необхідних інструментів. Мета надання послуг – формування сталого підґрунтя для ефективного переведення публічних послуг в електронну форму.

Цілями надання Послуг є:

Удосконалення системи формування електронних послуг.

Врахування релевантних міжнародних практик організації системи електронних послуг.

Створення системи кількісних та якісних показників визначення першочерговості (пріоритетності) переведення  публічних послуг в онлайн.

Формування системного підходу до організації реінжинірингу публічних послуг при їх переведенні в електронну форму; комплексних електронних послуг, що базуються на потребах громадян/бізнесу, пов’язаних із життєвими подіями.

Стандартизація, уніфікація семантичної складової при наданні публічних послуг.

Детальніше: Riigihangete register 4.8.16 (riigihanked.riik.ee)

Other purchases

Розробка інструментів взаємодії на основі “Трембіти”

Дедлайн: 22.02.2021

Мета закупівлі послуг — забезпечення можливості реалізації інформаційної взаємодії платформи реєстрів з інформаційними системами та реєстрами інших державних органів, а також налагодження процесу міжвідомчої електронної взаємодії через “Трембіту”. Послуги щодо розробки інструменту взаємодії на базі "Трембіти" для платформи реєстрів надаються...
Learn more
Проведення дослідження щодо розробки англійської версії порталу Дія

Дедлайн: 02.03.2021

Роботи, що мають бути виконані, є частиною великого проєкту Мінцифри. Зокрема надання е-послуг для іноземців,  в тому числі  через набуття статусу е-резидента,  допоможе залучити додаткові інвестиції та зробити нашу країну ближчою до іноземців. Ми маємо за мету створити можливість для...
Learn more

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку