Аналіз та розробка методичних рекомендацій щодо розвитку системи е-послуг і необхідних інструментів

Дедлайн: 10.08.2021

У рамках реалізації проєкту EU4DigitalUA здійснюється закупівля послуг з аналізу та розробки методичних рекомендацій щодо  розвитку системи  електронних послуг і необхідних інструментів. Мета надання послуг – формування сталого підґрунтя для ефективного переведення публічних послуг в електронну форму.

Цілями надання Послуг є:

Удосконалення системи формування електронних послуг.

Врахування релевантних міжнародних практик організації системи електронних послуг.

Створення системи кількісних та якісних показників визначення першочерговості (пріоритетності) переведення  публічних послуг в онлайн.

Формування системного підходу до організації реінжинірингу публічних послуг при їх переведенні в електронну форму; комплексних електронних послуг, що базуються на потребах громадян/бізнесу, пов’язаних із життєвими подіями.

Стандартизація, уніфікація семантичної складової при наданні публічних послуг.

Детальніше: Riigihangete register 4.8.16 (riigihanked.riik.ee)

Інші покупки

Розробка програмного забезпечення для Єдиної інформаційно-аналітичної системи Управління міграційними процесами.

Дедлайн: 24.07.2023

У рамках проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для Державної Міграційної служби України. Переможець має розробити  електронний сервіс верифікації інформації фізичних осіб засобами Єдиного державного демографічного реєстру, що використовуватиметься в...
Дізнайтеся більше
Закупівля ІТ обладнання для київського офісу Академії електронного управління

Дедлайн: 18.08.2023

Академія електронного управління (Естонія) оголосила тендер на закупівлю ІТ обладнання для свого київського офісу. В рамках тендеру, переможець має поставити ноутбуки, док-станції, телефони, монітори та інше обладнання. Поставлена техніка має відповідати таким вимогам: бути новим, 2022-2023 року виготовлення; якість повинна...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку