Аналіз та розробка методичних рекомендацій щодо розвитку системи е-послуг і необхідних інструментів

Дедлайн: 10.08.2021

У рамках реалізації проєкту EU4DigitalUA здійснюється закупівля послуг з аналізу та розробки методичних рекомендацій щодо  розвитку системи  електронних послуг і необхідних інструментів. Мета надання послуг – формування сталого підґрунтя для ефективного переведення публічних послуг в електронну форму.

Цілями надання Послуг є:

Удосконалення системи формування електронних послуг.

Врахування релевантних міжнародних практик організації системи електронних послуг.

Створення системи кількісних та якісних показників визначення першочерговості (пріоритетності) переведення  публічних послуг в онлайн.

Формування системного підходу до організації реінжинірингу публічних послуг при їх переведенні в електронну форму; комплексних електронних послуг, що базуються на потребах громадян/бізнесу, пов’язаних із життєвими подіями.

Стандартизація, уніфікація семантичної складової при наданні публічних послуг.

Детальніше: Riigihangete register 4.8.16 (riigihanked.riik.ee)

Інші покупки

Оцінювання якості даних у держреєстрах

Дедлайн: 08.10.2021

Академія електронного управління (Естонія) оголосила тендер на аудит якості даних публічних державних реєстрів. Це дозволить оптимізувати та підвищити їх якість. Також це сприятиме розробці уніфікованих підходів до побудови держреєстрів.  Згідно з умовами тендеру, повинні бути виконані такі завдання:  створення рекомендацій...
Дізнайтеся більше
Модернізація Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти

Дедлайн: 22.09.2021

Академія електронного управління (Естонія) оголосила тендер для отримання послуг з модернізації Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти Кабінет Міністрів України вже видав постанову щодо реалізації експериментального проєкту для організації набору до закладів вищої освіти та навчання (стажування) іноземців...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку