Аналіз та розробка методичних рекомендацій щодо розвитку системи е-послуг і необхідних інструментів

Дедлайн: 10.08.2021

У рамках реалізації проєкту EU4DigitalUA здійснюється закупівля послуг з аналізу та розробки методичних рекомендацій щодо  розвитку системи  електронних послуг і необхідних інструментів. Мета надання послуг – формування сталого підґрунтя для ефективного переведення публічних послуг в електронну форму.

Цілями надання Послуг є:

Удосконалення системи формування електронних послуг.

Врахування релевантних міжнародних практик організації системи електронних послуг.

Створення системи кількісних та якісних показників визначення першочерговості (пріоритетності) переведення  публічних послуг в онлайн.

Формування системного підходу до організації реінжинірингу публічних послуг при їх переведенні в електронну форму; комплексних електронних послуг, що базуються на потребах громадян/бізнесу, пов’язаних із життєвими подіями.

Стандартизація, уніфікація семантичної складової при наданні публічних послуг.

Детальніше: Riigihangete register 4.8.16 (riigihanked.riik.ee)

Інші покупки

Розробка електронного кабінету та віджету підпису для ІСЕІ

Дедлайн: 21.09.2023

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголосила тендер  на розробку електронного кабінету користувача та віджету підпису, щоб модернізувати Інтегровану систему електронної ідентифікації (ІСЕІ). Оновлений електронний кабінет та віджет підпису мають інтегруватися в інфраструктуру ІСЕІ,...
Дізнайтеся більше
Створення англійської версії порталу Дія

Дедлайн: 13.08.2021

Ця закупівля виконується естонською Академією електронного управління для отримання послуг з модернізації платформи управління електронними послугами та електронного кабінету користувача, що є складовою Порталу Дія, в частині створення англійської версії Порталу Дія для надання е-послуг для іноземців та громадян України,...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку