Аналіз та розробка методичних рекомендацій щодо розвитку системи е-послуг і необхідних інструментів

Дедлайн: 10.08.2021

У рамках реалізації проєкту EU4DigitalUA здійснюється закупівля послуг з аналізу та розробки методичних рекомендацій щодо  розвитку системи  електронних послуг і необхідних інструментів. Мета надання послуг – формування сталого підґрунтя для ефективного переведення публічних послуг в електронну форму.

Цілями надання Послуг є:

Удосконалення системи формування електронних послуг.

Врахування релевантних міжнародних практик організації системи електронних послуг.

Створення системи кількісних та якісних показників визначення першочерговості (пріоритетності) переведення  публічних послуг в онлайн.

Формування системного підходу до організації реінжинірингу публічних послуг при їх переведенні в електронну форму; комплексних електронних послуг, що базуються на потребах громадян/бізнесу, пов’язаних із життєвими подіями.

Стандартизація, уніфікація семантичної складової при наданні публічних послуг.

Детальніше: Riigihangete register 4.8.16 (riigihanked.riik.ee)

Other purchases

Проведення поглибленого аудиту якості даних державних реєстрів України

Дедлайн: 12.03.2021

Послуги з розробки методики поглибленого аудиту якості даних державних електронних інформаційних ресурсів надаються в рамках Проєкту міжнародної технічної допомоги «Інтероперабельність, е-послуги та кібербезпека (EU4DigitalUA)» за фінансування Європейського Союзу.  Мета закупівлі послуг — розробка методичного забезпечення проведення досліджень якості даних державних...
Learn more
Створення англійської версії порталу Дія

Дедлайн: 13.08.2021

Ця закупівля виконується естонською Академією електронного управління для отримання послуг з модернізації платформи управління електронними послугами та електронного кабінету користувача, що є складовою Порталу Дія, в частині створення англійської версії Порталу Дія для надання е-послуг для іноземців та громадян України,...
Learn more

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку