16.08.22

EU4DigitalUA завершив оновлення вебсайту Paperless

EU4DigitalUA завершив розробку сайту Підтримка Paperless, покликаного інформувати про цифрові державні сервіси, та передав програмне забезпечення Міністерству цифрової трансформації. Робота над його розробкою виконувалась в рамках третього компоненту проєкту.

Метою сайту Підтримка Paperless є зручне та ефективне інформування фізичних та юридичних осіб під час впровадження безпаперового режиму. Сайт інформує, як користуватися цифровими документами та зручно та швидко отримувати адміністративні послуги онлайн – від авторизації в додатку Дія до отримання електронного підпису. Щойно будуть запущені нові електронні послуги, інструкції з їх користування будуть доступні на сайті Підтримка Paperless.

Оновлений сайт має нові модулі, такі як «Життєві ситуації», де користувачі можуть знайти інформацію про цифрові державні сервіси, пов’язані з конкретною подією в житті (наприклад, народження дитини чи виплати від держави) та модуль «Хто приймають цифрову копію ДіЇ» , де можна дізнатись які державні та комерційні устранови приймають Дію.

Знайти те, що вам потрібно на Paperless стає значно легше завдяки розширеним функціям пошуку та навігації, а також новій функція сортування.

Завдяки адаптованій версії для людей із особливими потребами, сайт став більше зручним у користуванні для осіб з розладами зору, слуху, опорно-рухового апарату, мови, психіки, а також з різними поєднаннями розладів.

Paperless — режим «без паперів». Держава не вимагатиме паперових документів, довідок чи посвідчень, адже усі послуги доступні онлайн, а цифрові документи — у смартфоні.

Подібні новини

Європейський Союз підтримує запуск uResidency: іноземці зможуть стати електронними резидентами України

Європейський Союз в рамках проєктів EU4DigitalUA та DT4UA підтримав розробку та запуск програми електронного резидентства України uResidency. Завдяки uResidency іноземці можуть зареєструвати і вести бізнес...

Підтримка ЄС: навчальна поїздка з кібербезпеки

На тлі невиправданої та неспровокованої російської агресії життєво важливо все більше розвивати кібербезпеку та захист даних. Ризики значні та реальні, особливо коли йдеться про кібератаки...