16.08.22

EU4DigitalUA завершив оновлення вебсайту Paperless

EU4DigitalUA завершив розробку сайту Підтримка Paperless, покликаного інформувати про цифрові державні сервіси, та передав програмне забезпечення Міністерству цифрової трансформації. Робота над його розробкою виконувалась в рамках третього компоненту проєкту.

Метою сайту Підтримка Paperless є зручне та ефективне інформування фізичних та юридичних осіб під час впровадження безпаперового режиму. Сайт інформує, як користуватися цифровими документами та зручно та швидко отримувати адміністративні послуги онлайн – від авторизації в додатку Дія до отримання електронного підпису. Щойно будуть запущені нові електронні послуги, інструкції з їх користування будуть доступні на сайті Підтримка Paperless.

Оновлений сайт має нові модулі, такі як «Життєві ситуації», де користувачі можуть знайти інформацію про цифрові державні сервіси, пов’язані з конкретною подією в житті (наприклад, народження дитини чи виплати від держави) та модуль «Хто приймають цифрову копію ДіЇ» , де можна дізнатись які державні та комерційні устранови приймають Дію.

Знайти те, що вам потрібно на Paperless стає значно легше завдяки розширеним функціям пошуку та навігації, а також новій функція сортування.

Завдяки адаптованій версії для людей із особливими потребами, сайт став більше зручним у користуванні для осіб з розладами зору, слуху, опорно-рухового апарату, мови, психіки, а також з різними поєднаннями розладів.

Paperless — режим «без паперів». Держава не вимагатиме паперових документів, довідок чи посвідчень, адже усі послуги доступні онлайн, а цифрові документи — у смартфоні.

Подібні новини

Trembita.gov.ua – звіт за 3-й квартал 2022 року

«Трембіта» працює попри війну та здійснила вже 1,6 млрд транзакцій Проєкт EU4DigitalUA представляє третій за воєнний час квартальний звіт про роботу системи електронної взаємодії державних...

Підтримка ЄС: Держспецзв’язку провела змагання з кібербезпеки UA30CTF для студентів

Держспецзв'язку за підтримки проєкту EU4DigitalUA, що фінансується ЄС, провела змагання з кібербезпеки UA30CTF. В змаганні взяли участь 156 студентів III-VI курсів з 22 закладів вищої...