10.11.22

EU4DigitalUA завершив розробку технічного завдання для системи e-Permit

ЄС продовжує підтримувати розробку електронних систем для зміцнення електронного урядування в Україні. У листопаді проєкт EU4DigitalUA завершив розробку технічного завдання на створення Державної інформаційно-комунікаційної системи дозвільних документів e-Permit. Розроблені документи були погоджені та затверджені Мінцифри та Міністерством економіки, а також узгоджені з іншими стейкхолдерами проекту.

В результаті цього етапу роботи були визначені вимоги до спеціалізованого програмного забезпечення, а також вимоги та структура на створення інформаційно-комунікаційної системи, які включатимуть: розробку порталу системи, електронних кабінетів користувачів, реєстру адміністрування ліцензій, вимоги до режимів функціонування.

Структура, процес розробки і використання електронної системи дозволятимуть легке оновлення бізнес-процесів електронних сервісів, а також подальшу модернізацію системи е-Дозвіл.

Завдяки e-Permit отримання ліцензій та дозвільних документів стане зручнішим. E-Permit цифровізує та спростить процедури ліцензування та надання дозволів, подання документів здобувачів ліцензії та ліцензіатів за допомогою електронних кабінетів.

Нагадаємо, що в серпні EU4DigitalUA розпочав розробку державної інформаційної системи e-Permit. Розробка здійснюється в межах другого компоненту проєкту EU4DigitalUA та фінансується Європейським Союзом, бенефіціар проєкту – Міністерство цифрової трансформації, реципієнт – Міністерство економіки.

Подібні новини

Анонсуємо матеріали проєкту «Оновлена інформатика — IT-студії» від Мінцифри та Міносвіти за підтримки ЄС

У вересні 2023 року Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України в межах програми EU4DigitalUA, що фінансується ЄС, представлять матеріали для вчителів...

Мінцифра та МОН за підтримки ЄС представили перші результати пілотного проєкту «Оновлена інформатика – IT-студії»

Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України в межах програми EU4DigitalUA, що фінансується Європейським Союзом, представили перші результати пілотного проєкту «Оновлена інформатика...