Розробка додаткового функціоналу е-послуг з державної реєстрації актів цивільного стану

Дедлайн: 04.09.2023

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для «Порталу Дія». Переможець має розробити додатковий функціонал  до вже працюючих електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

В 2022 році було створено низку електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Було цифровізовано отримання актів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (ДРАЦСГ), дублікатів свідоцтв про народження, смерть, зміну імені, реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу та онлайн-подача заяви на державну реєстрацію шлюбу. Під час активного користування цими е-послугами була висловлена необхідність у розробці додаткового функціоналу, який є критично важливим та затребуваним.

В рамках тендеру, переможець має наступні послуги:

1. Розробити програму, що під час подачі онлайн заяви на шлюб забезпечить її інтеграцію з Єдиним державним демографічним реєстром (ЄДДР).

2. Створити АРІ для можливості автоматизованого обміну довідниками з ДРАЦСГ.

3.   Розширити форми та протоколи обміну для Дублікатів та Витягів.

4. Створити інтеграційний сервіс обміну даними з ЄДДР з використанням Трембіти.

Подати заявку на участь у тендері можна до 4 вересня 2023 року. Дізнатись детальні умови участі та технічні вимоги на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням.

Інші покупки

Платформа розміщення інструментів розробки та тестування електронних послуг  

Дедлайн: 30.09.2022

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголоcила тендер до 30 вересня 2022 року на створення Платформи розміщення інструментів розробки та тестування електронних послуг. Міністерство цифрової трансформації України на виконання пріоритету 2.1. «Розвиток адміністративних послуг...
Дізнайтеся більше
Тендер на розробку комунікаційних кампаній

Дедлайн: 29.11.2021

Об'єктом договору є послуги технічної допомоги для розробки стратегії комунікаційних кампаній, орієнтованих на групи користувачів електронних послуг (електронних послуг) в Україні. Ці інформаційні або комунікаційні кампанії мають на меті спричинити наступний вплив: інформувати громадян та інші цільові аудиторії про доступні...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку