Розробка додаткового функціоналу е-послуг з державної реєстрації актів цивільного стану

Дедлайн: 04.09.2023

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для «Порталу Дія». Переможець має розробити додатковий функціонал  до вже працюючих електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

В 2022 році було створено низку електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Було цифровізовано отримання актів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (ДРАЦСГ), дублікатів свідоцтв про народження, смерть, зміну імені, реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу та онлайн-подача заяви на державну реєстрацію шлюбу. Під час активного користування цими е-послугами була висловлена необхідність у розробці додаткового функціоналу, який є критично важливим та затребуваним.

В рамках тендеру, переможець має наступні послуги:

1. Розробити програму, що під час подачі онлайн заяви на шлюб забезпечить її інтеграцію з Єдиним державним демографічним реєстром (ЄДДР).

2. Створити АРІ для можливості автоматизованого обміну довідниками з ДРАЦСГ.

3.   Розширити форми та протоколи обміну для Дублікатів та Витягів.

4. Створити інтеграційний сервіс обміну даними з ЄДДР з використанням Трембіти.

Подати заявку на участь у тендері можна до 4 вересня 2023 року. Дізнатись детальні умови участі та технічні вимоги на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням.

Інші покупки

Розвиток Платформи для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів

Дедлайн: 26.05.2022

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного врядування (Естонія) проводить тендер з метою закупівлі послуг з розвитку Платформи для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів та розгортання двох реєстрів на цій Платформі. До 10-ї години 26 травня...
Дізнайтеся більше
Розробка інструментів інтероперабельності державних реєстрів на базі системи “Трембіта”

Дедлайн: 16.08.2021

Академія електронного управління Естонії проводить рамкову закупівлю послуг із розробки інструментів інтероперабельності державних реєстрів на базі системи “Трембіта” для проєкту міжнародної технічної допомоги “EU4DigitalUA: взаємодія, електронні послуги та кібербезпека", що фінансується із загального бюджету Європейського Союзу. В результаті проведення закупівлі...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку