Розробка додаткового функціоналу е-послуг з державної реєстрації актів цивільного стану

Дедлайн: 04.09.2023

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для «Порталу Дія». Переможець має розробити додатковий функціонал  до вже працюючих електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

В 2022 році було створено низку електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Було цифровізовано отримання актів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (ДРАЦСГ), дублікатів свідоцтв про народження, смерть, зміну імені, реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу та онлайн-подача заяви на державну реєстрацію шлюбу. Під час активного користування цими е-послугами була висловлена необхідність у розробці додаткового функціоналу, який є критично важливим та затребуваним.

В рамках тендеру, переможець має наступні послуги:

1. Розробити програму, що під час подачі онлайн заяви на шлюб забезпечить її інтеграцію з Єдиним державним демографічним реєстром (ЄДДР).

2. Створити АРІ для можливості автоматизованого обміну довідниками з ДРАЦСГ.

3.   Розширити форми та протоколи обміну для Дублікатів та Витягів.

4. Створити інтеграційний сервіс обміну даними з ЄДДР з використанням Трембіти.

Подати заявку на участь у тендері можна до 4 вересня 2023 року. Дізнатись детальні умови участі та технічні вимоги на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням.

Other purchases

Розробка модулів системи управління досудовими розслідуваннями «СМЕРЕКА» 

Дедлайн: 25.05.2023

У рамках проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголосила тендер на створення модулів системи менеджменту розслідувань, ескалації, контролю та аналізу «СМЕРЕКА» для Офісу Генерального прокурора України.  Система менеджменту розслідувань, ескалації, контролю та аналізу «СМЕРЕКА» має інтегруватися...
Learn more
Development of software for the English version of the DIIA portal

Deadline: 13.08.2021

This procurement is carried out by E-Governance Academy of Estonia to acquire services on modernization of electronic services management platform and electronic user cabinet as part of Diia Portal in terms of creation of English version of Diia Portal to...
Learn more

Newsletter subscription

Subscribe to our monthly Flash Reports and stay up to date with the news!

Send message