Розробка електронного кабінету та віджету підпису для ІСЕІ

Дедлайн: 21.09.2023

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголосила тендер  на розробку електронного кабінету користувача та віджету підпису, щоб модернізувати Інтегровану систему електронної ідентифікації (ІСЕІ).

Оновлений електронний кабінет та віджет підпису мають інтегруватися в інфраструктуру ІСЕІ, спрямовуючи систему до повної діджиталізації процесів ідентифікації користувачів. Основна мета – підвищити безпеку, конфіденційність, цілісність та доступність інформації, автоматизувати процеси ідентифікації та автентифікації користувачів, а також поліпшити механізми взаємодії користувачів із системою.

В рамках тендеру передбачається розробка наступних модулів:

  1. “Ідентифікаційний модуль” – для автентифікації та ідентифікації користувачів у ІСЕІ.
  2. “Модуль реєстрації подій” – для моніторингу доступу до ресурсів та реєстрації змін у системі.
  3. “Модуль підпису та підтвердження” – для формування, підписання та надсилання заяв та актів через ЕК.

Подати заявку на участь у тендері можна до 21 вересня 2023 року. Деталі умов участі та технічні вимоги доступні на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням:

https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6345444/general-info

Інші покупки

Розробка програмного забезпечення для Єдиної інформаційно-аналітичної системи Управління міграційними процесами.

Дедлайн: 24.07.2023

У рамках проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для Державної Міграційної служби України. Переможець має розробити  електронний сервіс верифікації інформації фізичних осіб засобами Єдиного державного демографічного реєстру, що використовуватиметься в...
Дізнайтеся більше
Тендер на розробку комунікаційних кампаній

Дедлайн: 29.11.2021

Об'єктом договору є послуги технічної допомоги для розробки стратегії комунікаційних кампаній, орієнтованих на групи користувачів електронних послуг (електронних послуг) в Україні. Ці інформаційні або комунікаційні кампанії мають на меті спричинити наступний вплив: інформувати громадян та інші цільові аудиторії про доступні...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку