Розробка електронного кабінету та віджету підпису для ІСЕІ

Дедлайн: 21.09.2023

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголосила тендер  на розробку електронного кабінету користувача та віджету підпису, щоб модернізувати Інтегровану систему електронної ідентифікації (ІСЕІ).

Оновлений електронний кабінет та віджет підпису мають інтегруватися в інфраструктуру ІСЕІ, спрямовуючи систему до повної діджиталізації процесів ідентифікації користувачів. Основна мета – підвищити безпеку, конфіденційність, цілісність та доступність інформації, автоматизувати процеси ідентифікації та автентифікації користувачів, а також поліпшити механізми взаємодії користувачів із системою.

В рамках тендеру передбачається розробка наступних модулів:

  1. “Ідентифікаційний модуль” – для автентифікації та ідентифікації користувачів у ІСЕІ.
  2. “Модуль реєстрації подій” – для моніторингу доступу до ресурсів та реєстрації змін у системі.
  3. “Модуль підпису та підтвердження” – для формування, підписання та надсилання заяв та актів через ЕК.

Подати заявку на участь у тендері можна до 21 вересня 2023 року. Деталі умов участі та технічні вимоги доступні на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням:

https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6345444/general-info

Інші покупки

Закупівля обладнання для розробки та тестування сервісів порталу та застосунку Дія

Дедлайн: 27.07.2023

Академія електронного врядування Естонії в рамках проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом, оголошує тендер із закупівлі техніки та смартфонів для Державного підприємства «Дія». Це обладнання має забезпечити якісне тестування нових функціональних можливостей мобільного застосунку Дія, що з’являються по мірі додавання...
Дізнайтеся більше
Розробка програмних бібліотек електронного підпису користувача КНЕДП

Дедлайн: 29.10.2021

Ця закупівля виконується естонською Академією електронного управління для отримання послуг з розробки програмних бібліотек електронного підпису користувачів кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (КНЕДП), які планується надавати в Україні з метою подальшого розвитку системи електронної ідентифікації України та впровадження сучасних європейських...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку