Розробка електронного кабінету та віджету підпису для ІСЕІ

Дедлайн: 21.09.2023

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголосила тендер  на розробку електронного кабінету користувача та віджету підпису, щоб модернізувати Інтегровану систему електронної ідентифікації (ІСЕІ).

Оновлений електронний кабінет та віджет підпису мають інтегруватися в інфраструктуру ІСЕІ, спрямовуючи систему до повної діджиталізації процесів ідентифікації користувачів. Основна мета – підвищити безпеку, конфіденційність, цілісність та доступність інформації, автоматизувати процеси ідентифікації та автентифікації користувачів, а також поліпшити механізми взаємодії користувачів із системою.

В рамках тендеру передбачається розробка наступних модулів:

  1. “Ідентифікаційний модуль” – для автентифікації та ідентифікації користувачів у ІСЕІ.
  2. “Модуль реєстрації подій” – для моніторингу доступу до ресурсів та реєстрації змін у системі.
  3. “Модуль підпису та підтвердження” – для формування, підписання та надсилання заяв та актів через ЕК.

Подати заявку на участь у тендері можна до 21 вересня 2023 року. Деталі умов участі та технічні вимоги доступні на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням:

https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6345444/general-info

Інші покупки

Розробка інструментів взаємодії на основі “Трембіти”

Дедлайн: 22.02.2021

Мета закупівлі послуг — забезпечення можливості реалізації інформаційної взаємодії платформи реєстрів з інформаційними системами та реєстрами інших державних органів, а також налагодження процесу міжвідомчої електронної взаємодії через “Трембіту”. Послуги щодо розробки інструменту взаємодії на базі "Трембіти" для платформи реєстрів надаються...
Дізнайтеся більше
Розвиток Платформи для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів

Дедлайн: 26.05.2022

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного врядування (Естонія) проводить тендер з метою закупівлі послуг з розвитку Платформи для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів та розгортання двох реєстрів на цій Платформі. До 10-ї години 26 травня...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку