Розробка програмного забезпечення для Єдиної інформаційно-аналітичної системи Управління міграційними процесами.

Дедлайн: 24.07.2023

У рамках проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для Державної Міграційної служби України. Переможець має розробити  електронний сервіс верифікації інформації фізичних осіб засобами Єдиного державного демографічного реєстру, що використовуватиметься в Єдиній інформаційно-аналітичній системі управління міграційними процесами.

Електронний сервіс верифікації призначений для забезпечення інтероперабельності ідентифікаційних даних фізичних осіб у реєстрах та інформаційно-комунікаційних системах органів влади. Цей сервіс має сприяти кращій верифікації інформації про фізичних осіб у державних реєстрах та поширенню єдиного ідентифікатора.

Окрім Електронного сервісу верифікації в рамках закупівлі має бути автоматизована актуалізація інформації про фізичних осіб між Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та електронними реєстрами і базами даних Єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України.

В рамках тендеру необхідно буде розробити та впровадити програмне забезпечення, складовими якого є:

1. База даних верифікованих відомостей про фізичних осіб.

2. Вебсервіс верифікації даних фізичних осіб.

3. Вебсервіс надання верифікованих даних фізичних осіб.

4. Вебсервіси актуалізації даних у базі верифікованих даних фізичних осіб з першоджерел.

5. Вебсервіс підписки на зміни інформації про особу.

6. Вебінтерфейси працівника відповідального за верифікацію.

Подати заявку на участь у тендері можна до 13:00, 24 липня 2023 року. Дізнатись детальні умови участі та технічні вимоги на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням.

Інші покупки

Розробка інструментів інтероперабельності державних реєстрів на базі системи “Трембіта”

Дедлайн: 16.08.2021

Академія електронного управління Естонії проводить рамкову закупівлю послуг із розробки інструментів інтероперабельності державних реєстрів на базі системи “Трембіта” для проєкту міжнародної технічної допомоги “EU4DigitalUA: взаємодія, електронні послуги та кібербезпека", що фінансується із загального бюджету Європейського Союзу. В результаті проведення закупівлі...
Дізнайтеся більше
Розробка додаткового функціоналу е-послуг з державної реєстрації актів цивільного стану

Дедлайн: 04.09.2023

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для «Порталу Дія». Переможець має розробити додатковий функціонал  до вже працюючих електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. В...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку