Розробка програмного забезпечення для Єдиної інформаційно-аналітичної системи Управління міграційними процесами.

Дедлайн: 24.07.2023

У рамках проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для Державної Міграційної служби України. Переможець має розробити  електронний сервіс верифікації інформації фізичних осіб засобами Єдиного державного демографічного реєстру, що використовуватиметься в Єдиній інформаційно-аналітичній системі управління міграційними процесами.

Електронний сервіс верифікації призначений для забезпечення інтероперабельності ідентифікаційних даних фізичних осіб у реєстрах та інформаційно-комунікаційних системах органів влади. Цей сервіс має сприяти кращій верифікації інформації про фізичних осіб у державних реєстрах та поширенню єдиного ідентифікатора.

Окрім Електронного сервісу верифікації в рамках закупівлі має бути автоматизована актуалізація інформації про фізичних осіб між Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та електронними реєстрами і базами даних Єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України.

В рамках тендеру необхідно буде розробити та впровадити програмне забезпечення, складовими якого є:

1. База даних верифікованих відомостей про фізичних осіб.

2. Вебсервіс верифікації даних фізичних осіб.

3. Вебсервіс надання верифікованих даних фізичних осіб.

4. Вебсервіси актуалізації даних у базі верифікованих даних фізичних осіб з першоджерел.

5. Вебсервіс підписки на зміни інформації про особу.

6. Вебінтерфейси працівника відповідального за верифікацію.

Подати заявку на участь у тендері можна до 13:00, 24 липня 2023 року. Дізнатись детальні умови участі та технічні вимоги на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням.

Інші покупки

Тендер на закупівлю юридичних послуг

Дедлайн: 22.11.2021

(увага, термін подачі заявок продовжено!) Міжнародний та іберо-американський фонд державного управління та політики (FIIAPP) оголошує тендер на на закупівлю юридичних послуг. Предметом цього завдання є надання юридичного супроводу та розробка правових документів, необхідних відповідно до законодавства України, діяльності компонентів проєкту...
Дізнайтеся більше
Розроблення модуля зовнішньої взаємодії Єдиного державного реєстру адрес на основі INSPIRE

Дедлайн: 10.08.2022

Академія електронного врядування Естонії в рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, оголосила тендер із закупівлі послуг для розроблення модуля зовнішньої взаємодії Єдиного державного реєстру адрес на основі INSPIRE. Англійське слово inspire перекладається як «надихати», але ця абревіатура походить від...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку