Розробка програмного забезпечення для Єдиної інформаційно-аналітичної системи Управління міграційними процесами.

Дедлайн: 24.07.2023

У рамках проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголошує тендер на  розробку програмного забезпечення для Державної Міграційної служби України. Переможець має розробити  електронний сервіс верифікації інформації фізичних осіб засобами Єдиного державного демографічного реєстру, що використовуватиметься в Єдиній інформаційно-аналітичній системі управління міграційними процесами.

Електронний сервіс верифікації призначений для забезпечення інтероперабельності ідентифікаційних даних фізичних осіб у реєстрах та інформаційно-комунікаційних системах органів влади. Цей сервіс має сприяти кращій верифікації інформації про фізичних осіб у державних реєстрах та поширенню єдиного ідентифікатора.

Окрім Електронного сервісу верифікації в рамках закупівлі має бути автоматизована актуалізація інформації про фізичних осіб між Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та електронними реєстрами і базами даних Єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України.

В рамках тендеру необхідно буде розробити та впровадити програмне забезпечення, складовими якого є:

1. База даних верифікованих відомостей про фізичних осіб.

2. Вебсервіс верифікації даних фізичних осіб.

3. Вебсервіс надання верифікованих даних фізичних осіб.

4. Вебсервіси актуалізації даних у базі верифікованих даних фізичних осіб з першоджерел.

5. Вебсервіс підписки на зміни інформації про особу.

6. Вебінтерфейси працівника відповідального за верифікацію.

Подати заявку на участь у тендері можна до 13:00, 24 липня 2023 року. Дізнатись детальні умови участі та технічні вимоги на порталі публічних закупівель Естонії за посиланням.

Інші покупки

Розробка програмних бібліотек електронного підпису користувача КНЕДП

Дедлайн: 29.10.2021

Ця закупівля виконується естонською Академією електронного управління для отримання послуг з розробки програмних бібліотек електронного підпису користувачів кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (КНЕДП), які планується надавати в Україні з метою подальшого розвитку системи електронної ідентифікації України та впровадження сучасних європейських...
Дізнайтеся більше
Платформа розміщення інструментів розробки та тестування електронних послуг  

Дедлайн: 30.09.2022

У рамках проєкту EU4DigitalUA, який фінансується Європейським Союзом, Академія електронного управління (Естонія) оголоcила тендер до 30 вересня 2022 року на створення Платформи розміщення інструментів розробки та тестування електронних послуг. Міністерство цифрової трансформації України на виконання пріоритету 2.1. «Розвиток адміністративних послуг...
Дізнайтеся більше

Підписка на бюлетень новин

Підпишіться на наш флеш-звіт та залишайтеся в курсі останніх новин!

Надішліть заявку